NieuwsRegioSportShowbizz
Inloggen

ONS TEAM STAAT VOOR JE KLAAR

Bij RegioJobs.be staat een team van B2B-specialisten klaar om u te ondersteunen in uw zoektocht naar nieuw talent. Heeft u een vraag over onze credits of het plaatsen van een vacature? Of kunnen wij u op een andere manier helpen? Aarzel niet om ons een seintje te geven.

Koen

Koen Van Bochaute
Teamleader Internal Account Manager
+32 9 353 51 57

koen.van.bochaute@vacature.com

Jeroen

Jeroen De Ryck
Internal Account Manager

+32 9 353 51 68



jeroen.de.ryck@vacature.com

Deborah

Deborah Janssens
Internal Account Manager

+32 9 353 51 33
Deborah.janssens@vacature.com

Client services

Heeft u hulp nodig bij het plaatsen van uw job, neem dan gerust contact op met : clientservices@regiojobs.be

Liesbeth

Liesbeth Teugels
Client Service & After Sales Manager
+32 9 353 51 46

liesbeth.teugels@vacature.com

Melissa

Melissa Hermans
Client Service & Quality Consultant
+32 9 353 51 69

Melissa.hermans@vacature.com  

Joëlle

Joëlle Luytenhoven
Client Service & Quality Consultant
+32 9 353 51 48

Joelle.luytenhoven@vacature.com